Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg jó becopfozott hajjal...

Tényleg jó becopfozott hajjal aludni? Nen fog töredezni tőle? Gyoradabban nő? Jó ez a hajnak?

Figyelt kérdés

2023. aug. 21. 21:18
A kérdező szavazást indított:
Nem jó
19 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Évek óta így látom, mert hosszú a hajam. Volt, hogy sokáig csattal aludtam, ma már nem. Egyáltalán nem töredezik, viszont nem is bivajerősen húzom meg a hajam.

A hajnövekedés genetika és egészséges vitamindús étkezés következménye.

2023. aug. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Pont nem jó!
2023. aug. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondják, laza fonással a legjobb. Tehát ne fent fogd össze, hanem lent. Kibontva kócosodik és törik.
2023. aug. 21. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hosszúhajú ***** válasza:
100%
így alszom befonva mert reggel így nem üvöltök ha ki kell fésülni. ennyi erővel a csavarás - bármivel! - épp ilyen rossz, hisz tekered. és még senki se mondta hogy ne csavard be. egyébként ettől nem tört a hajam. attól tört ha sokáig nem vágtam.
2023. aug. 22. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan ahogy az 1. és a 4. válaszoló írja. Annyival kiegészíteném, hogy a hajadnak az a jó ami (mint sok minden másnál) természetes. Én simán kifesulom és hagyom kiengedve lefekvés előtt. Reggel van mikor nehezebb kifesulni, de ma már olcsón kapható nagy választékban mindenféle kifesulo spray.
2023. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
83%
Az életmód a legfontosabb, mint a sok fehérje fogyasztás, de segíthetsz külsőleg is, ha nem sokat hordod szorosan össze fogva, lazán befont hajjal alszol, mindennap használsz a hajvégeken hajolajt, hajpakolás két hetente stb.
2023. aug. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte mindig copfban hordom a hajam. Nekem fájni szokott a hajtövem, ezért este megmasszírozom, beolajozom és befonom. Én sokat olvastam utána és nekem ez így tetszik. Ez szerintem főleg azoknak látványos és fontos tipp akik nagyon forgolódnak este. Ha te csak fekszel mondjuk az oldaladon és nyugodtan alszol reggelre nem kócos a hajad és nem törzsölted egész este a párnádhoz, akkor neked annyira nem lesz látványos és észrevehető, hogy wao ez mennyivel jobb így.
2023. aug. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!