Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Mixanak az olajos lemosoja...

A Mixanak az olajos lemosoja jo lehet arcra?

Figyelt kérdés
A Mixa olajos lemosojaval szemezek, aminek alkalmazasat eredetileg babaknak,illetve atopiara hajlamos borre javasoljak, azonban arra gondoltam ,hogy kiprobalnam olajos arclemosokent, mert ar ertek aranyban ugy latom elegge megeri. A borom zsiros, pattanasos es mitesszeres, ezert vagyok bizonytalan abban, hogy vajon mennyire lenne ra jo hatassal. Szerintetek erdemes kiprobalnom?
2023. aug. 21. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz, az igazából vizes lemosó.


Nekem amúgy szét cseszte a bőrömet.


Ami nekem bevalt a zaija tusfürdői.


Ha meg olajos lemosót keresel, akkor elyn's lab game changer, geek&gorgeous mighly melt, purito from green van a dm-ben. A rossmann kínálatát nem ismerem. Esetleg még a ziajanak is van olajos lemosoja. Viszont ezt is le kell mosni vizes bázisú lemosóval.

2023. aug. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!