Miért ilyen a hajam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni hogy mit lehet csinálni ha a hajam nem áll tincsekbe, főleg ha megmosom gondolnom anyum mondta azért mert nekem alapból hullámos hajam és ezt én is tudom, és vizesen és szárítás közben is fésülom hogy egyenes legyen de még csak csúnyább lesz

[link]

Igen elég durva engem nagyon zavar hogy ilyen mindegyik hajszálam küldön áll de próbáltam már hogy nem fésülom ki és úgy szárítom meg de sajnos úgy is ilyen csak annyi hogy hullámos szóval kérlek aki tud adjatok tippeket mi hozhatná rendbe


2023. aug. 18. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a haja,van akinek durva,van akinek szálkás ,van akinek keves. Megkell találni a hozzá illő hajápolást, interneten rálehet keresni. Vannak erre hajápolások is
2023. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hajpakolások*
2023. aug. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm elég sok mindent használok/tam rá csak semmi se segített még

A képen pont nem látszik de hullámos mindegyik hajszálam és úgy meg rosszabbul néz ki :(

2023. aug. 18. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
De egyébként szerintem semmi baj nincsen a hajaddal
2023. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!