Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok, mitől függ, hogy a...

Lányok, mitől függ, hogy a hajatokat szép egyenesen választjátok el vagy törésekkel?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy mi befolyásolja ezt? Reggel felkeltek és eldöntitek, hogy na akkor fésülködéskor húztok egy szép egyenes választékot? És ha össze-vissza van törésekkel és nem egyenes a választék, akkor miért van? Ha mentek fotózkodni, akkor ügyeltek rá, különleges alkalmakkor, vagy mik határozzák ezt meg?

2023. aug. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mivel az én hajam olyan, hogy ahogy kellek úgy marad típus, ezért általában kicsit oldalt van a vonal, ritka ha közepén, vagy össze vissza van.

Ha változtatni akarok akkor azok a tincsek felállnak, és amúgyis jobban szeretem, ha oldalt el van választva, szóval így marad.

2023. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Reggel megfésülködök, csinálok egyenes választékot. Aztán szétfújja a szél, összekócolja a napszemüveg stb., de ezek miatt nem igazgatom percenként.
2023. aug. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"És ha össze-vissza van törésekkel és nem egyenes a választék, akkor miért van?"


Megcsapott a 3-as metró szele.

2023. aug. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Én beletúrok a hajamba, és ahogy aznap kedve van szétterülni, olyan lesz.
2023. aug. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!