Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Légyszi tippeket, mit kezdjek...

Légyszi tippeket, mit kezdjek a hajammal, hogyan kupáljam ki magam?

Figyelt kérdés

Azonkívül hogy húzzak magamra zacskót légyszi ne szóljatok be, elég sorscsapása vagyok magamnak.

Mit kezdjek magammal, milyen frizura állna jól? Vagy hova forduljak ahol ezt megtudják mondani trollkodás nélkül(külföldi fórum?? ).


Most így nézek ki:

Mohawkot akarok de már késő mert már kopaszodni elkezdtem ahogy látom.. :-(

[link]


[link]


[link]


2023. aug. 16. 12:39
 1/8 Metionin ***** válasza:
Szerintem menj be egy jobb fodrászatba vagy barber shopba és biztos tudnak használhatót mondani. Mi itt akkor sem látunk 3D-ben, ha nem takarod ki a fejed. Elöl már elég magas a homlokod, valami olyan kéne, ami azt nem hangsúlyozza ki jobban. De szakembernek tuti van rá ötlete, hiszen sok hasonló esettel találkozhat.
2023. aug. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs nagyon értelme fórumokon kérdezgetni. Egy szakember jobban tudja hogy mi állna jól a fejformádhoz.

Ez ami most van nem tűnik szerencsésnek, úgyhogy nem erőltetném a helyedben.

2023. aug. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Jó csak ki a "szakember"? Barbernek, fodrásznak hiába mondom mindig hogy ennél rosszabb nem lehet, vágjon nyugodtan olyan frizurát ami szerinte illik hozzám, semmi gond nem lesz akkor se ha mégse jön be.

De nem, mindig azt igazgassák ahogy épp megyek, nem mernek teljes stílusváltásba keveredni.

2023. aug. 17. 00:08
 4/8 Bálint6969 válasza:
Hát taréjt ne akarj, az nagyon gáz. Ha kopaszodsz növessz szakállt, az az alap férfi taktika
2023. szept. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Bálint6969 válasza:
Plussz oldalt szedesd fel max 6 osra
2023. szept. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Oldalt 0-sra akarom szedetni és felül meg hátul középen meg tarajt.

Úgy is gáz lenne?

Ilyen lenne a cél:

[link]


[link]

2023. szept. 12. 18:30
 7/8 Bálint6969 válasza:
Uhh nagyon, inkab 4-6 mm re csinaltasd az oldalat, a tetejet meg szedesd kicsit katonas-szögletesre de ne tul rövidre. Ha creatinos syloss hajhabbal (arany dobozos) bekened megvarod mig kemenyre megszarad aztan kicsit atfesulod/ossze borzolod akkor dusabbnak tunik majd
2023. szept. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
De amiket küldtem képeket, azok a gázak ( 6-os hsz.) vagy csak rajtam lenne gáz?
2023. szept. 17. 17:13

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!