Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A homlokomon reggelre lett...

A homlokomon reggelre lett egy nagyon fura pici fehér folt. Miért jött le ott a bőröm szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar. Máshol már szépen lebarnultam, ott meg virít az a hulye fehér. Hogyan tuntessem el? Napozzak rá?

2023. aug. 15. 08:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem égtem le nem olyan a böröm. Akkor nem tudom miért hámlott le ott.?
2023. aug. 15. 08:22
 2/3 anonim válasza:
0%

Ezt a fajta foltot vitiligo-nak hívják- lehet, hogy ( fertőzés, örökletes okok hatására, ) végleg pigmenthiányos lettél ott-én óvnálak a túlzott napozástól, mert az növeli a szín-kontrasztot. Folyékony alapozóval tudod eltüntetni, amíg a napozásos rész vissza nem halványul.

Életmódbeli tanácsok-keress rá arra hogy vitiligo, repigmentáció:


[link]


A vitiligo terjedésének megállítása - életmód


Megértette, hogy ha meg akarja állítani a vitiligo ellenőrizetlen terjedését, akkor drasztikusan meg kell változtatnia helytelen életmódját:


Helyreállította az alvás hosszát és minőségét

Még többet kezdett sportolni (tornaterem, futás, foci ...)

Korlátozta a bulizást és az alkoholfogyasztást

Megváltoztatta étrendjét (jobb, vitaminokban gazdag étrendre)

Erősítő és légzőgyakorlatokkal kezdte (az immunrendszer erősítése Wim Hof ​​módszerrel)

2023. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatolj képet, így nehéz megmondani. Kétlem, hogy vitiligo lenne, azért azt meredek megállapítani látatlanban.
2023. aug. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!