Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizurátok van kevés,...

Milyen frizurátok van kevés, vékony szálú hajból?

Figyelt kérdés
Életkorral együtt.

2023. aug. 10. 17:22
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Le szoktam tolni 3 mm-esre. 25/L
2023. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok: Köszönöm az üzenetet, de privátban nem válaszolok. Ez kb. a legjobb, amit ki lehet hozni a hajamból, és szerencsére jól is áll nekem.
2023. aug. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm hogy válaszoltál. Amikor letoltad elsőnek többiek mit reagáltak rá? Egyszer szerintem próbáld ki és menj tovább még rövidebbre.
2023. aug. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nagyot nézett persze, akit nem készítettem fel rá előtte, de mindenki azt mondta, hogy jobban áll nekem így. Mondjuk amikor összefogtam a hajam és a fejemre lapult, azzal is kb. ugyanúgy néztem ki, mint a mostani frizurával :D Ennél rövidebbet nem tudnék elképzelni magamon, a teljesen kopasz nem az én stílusom.
2023. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pedig egyszer próbáld ki a géppel kopaszra mert az 0.5mm-re nyírja le és a mostani 3mm szinte nincs is különbség. Meg arról a kicsiről 3-4 nap alatt meg is nő akkorára amire szoktad nyírni. :)
2023. aug. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De miért próbálnám ki, ha az nem tetszik nekem? Neked miért lenne az jó? Ez most még pont ad valami keretet az arcomnak, fejemnek... teljesen golyófejjel furán érezném magamat.
2023. aug. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tépett bob
2023. aug. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!