Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tartósan sima lábak?

Tartósan sima lábak?

Figyelt kérdés

Lányok nektek meddig marad sima a lábatok? Nekem sajnos erős fekete szőrzetem van, és gyanta is max egy hétig működik, utána már nő is vissza és az a legrosszabb időszak, mikor fekete pöttyös a lábam mielőtt kibújna a szőr, és érdes... :( És hetekig így kell lennem, mielőtt újra gyanta. Próbáltam lézerest is, az sem vált be.... 2-3 nap és újra nő mintha csak borotválnám... Borzasztó.


Most elutazunk majd, hogy legyen szép a lábam, mire elérünk a nyaraláshoz tiszta borosta leszek ha most leszedem...


2023. aug. 3. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben járok én is, nem találtam meg sajnos megoldást. Én ezek ellenére borotvalom mivel nem tudok várni a gyantara, barátom van. Borzasztó erős a szorom, egy napig jó utána újra. De télen változtatni akarok.(nyáron ugye nem fogom megvárni hogy hosszúra nojjon)

Tehát engem is érdekelne megoldás.

2023. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nálam is. Erős, sűrű, fekete szőr. Borotválom, de látszik, mindig borostás.
2023. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2. Igen, meg rögtön borotvalas után sem olyan igazán sima, és amikor nő az maga a rémálom. Mint egy kaktusz.
2023. aug. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#3 Nálam is ilyen. Ha felfelé simítom, frissen borotválva is szúr, pár óra és látványosan borostás. Nem tudom mitől lett ilyen erős…2 vagyok.
2023. aug. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4. Igen, ezert nem is tudok este borotválkozni, mert reggelre már szúr. Nap végén még mar kell újra mert látványosan szőrös.
2023. aug. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Esetleg epilátor? Tartósabb, mint a borotva, és nem kell megvárni, hogy megnőjenek a szálak, mert már az egészen piciket is kiszedik bizonyos típusok.


(Az én bőröm nem bírja, kipattog, kipirosodik tőle, ezért én borotválni szoktam, mert a gyantát sem szeretem. Hamarosan megpróbálkozom az IPL-lel, nemrég vettem egy Braunt.)

2023. aug. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A gyanta a legjobb.


Ietve az ipl, foleg eros szornel sokat segit hogy ritkasabb legyen.

2023. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Epilátor nekem sok idő és az erős szőr miatt nem is szép látvány utána. Az az “eperbőr”hatás. Epilálni a lábfejemről és max a bokámról tudom. (#2 vok)
2023. aug. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!