Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel tudnám eltüntetni a...

Mivel tudnám eltüntetni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
Szóval mostanában megjelentek a pattanások az arcomon (Tizenéves vagyok, eddig nem voltak) és elégge zavarnak. Főképpen az államon és a homlokomon de csak oldalt, nem sok, nincs is begyulladva de nagyon zavar:/ Remélem tudtok valami “csodaszert” amivel el lehet őket tüntetni (DM, rossmann jöhet szóba, esetleg gyógyszertár)🥰

2023. aug. 2. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10-esnek: Az egészséges bőrnek négy típusát különböztetjük meg: normál, száraz, zsíros és vegyes (kombinált) bőrtípus. E négy típust a genetika határozza meg. Bőrünk állapotát azonban nagyban befolyásolják a különböző belső és külső tényezők is.

Eucerin oldalán találtam, szóval inkább te kevered a fogalmakat.

4 voltam, ráadásul egy vegyész.

2023. aug. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Eucerin oldala? Megfelelő forrás... Én nem keverek semmilyen fogalmat, kozmetikus vagyok, ismerem a bőrtípusokat, azért is írtam, hogy ti nem vagytok teljesen tisztában vele.
2023. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Fontos hogy megfelően tísztisd. Nekem ugyanez volt a problémám régen. Nekem a pompom márka segített
2023. okt. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!