Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » El tudom valahogy tűntetni a...

El tudom valahogy tűntetni a hegeket?

Figyelt kérdés
Volt egy időszakom amikor kényszeresen nyomkodtam a pattanásaimat. Még ha nem is voltak olyan nagyok és gennyesek akkor is elnyomkodtam őket a hátamon meg elkapartam. Most hogy már kezdenek elmúlni a pattanások lászódnak a fehér kis hegek amik utána maradtak. Főleg így nyáron ami eléggé zavaró. Valamilyen módon el lehet halványítani ezeket a hegeket, vagy teljesen eltűntetni?

2023. júl. 29. 19:41
 1/4 anonim válasza:
Nekem a egész hátam heges ha látnát meg ilyendnél lasssan 3éve olyan a hátam de elmentem a tenger parta sokkal szep lett
2023. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerintem idövel elfog halványodni.
2023. júl. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom mennyit segít, de hallotam egy női ismerőstől hogy a bio oil az sokat halványít.patikában kapható. Ő a pocakjára használja szülés után.
2023. júl. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a hegektől függ. Látatlanban nem lehet semmit mondani. Ha felszíni elszíneződés, akkor halványító kezeléssel lehet rajta segíteni, ősztől a hámlasztás is jó megoldás, de ha mélyebbek, akkor már gépi kezelés szükséges, legvégső esetben lézer (de ez csak akkor ajánlott, ha tényleg nincs más megoldás). Ezeket otthon nem tudod elvégezni, keress fel egy kozmetikust, aki szokott végezni ilyen kezeléseket vagy pedig kozmetológust (ő már orvos).
2023. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!