Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az egyik ismerősöm volt...

Az egyik ismerősöm volt fodrásznál, és azt mondta leégette a haját fejbőrig, hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Sajnos nem tudok t{bbet mert nem kerdezősködtem, annyit mondott már várja a parókát szegény. Mit tudd tenni ebben a helyzetben? Egyáltalán, hogyan fordulhat ilyen elő?
2023. júl. 27. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Le fog törni az a rész ami teljesen tönkrement. Nem feltétlenül fog leesni az egész haja, de esélyes egy rövidebb fazon.

Kopasz nem marad ha teljesen le is esne a haja, ami kinő a fejéből, az ismét egészséges lesz.

Olaplexes kezelés és társaival lehet időt húzni, hogy minél tovább a fején maradjon a tönkrement haj, de előbb utóbb vagy le kell vágni, vagy letörik magától.

Biztosan fodrász csinálta? Miért nem szólt neki a vendég, ha már csípte a szőkítő?

Nekem ez egy kicsit otthoni elrontott szőkítésnek tűnik más körítéssel :)

2023. aug. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én is arra gyanakszom ő csinálta otthon magának, nem akarja meg mondani melyik fodrásznál volt...
2023. aug. 8. 19:09
 13/13 anonim ***** válasza:
Esetleg a hajrol képet csatolnál tudnék segíteni, hogy hogyan tovább.
2023. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!