Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon tág pórusokra nektek...

Nagyon tág pórusokra nektek mi a tippetek?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és sajnos nagyon tágak a pórusaim, plusz a bőröm is eleve zsírosabb típusú. :/ Hámlasztást ajánlották egyedül, de annyit tudok, hogy nyáron azt nem szabad. Valami ötlet esetleg? Köszi!

2023. júl. 26. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el kozmetikushoz. Nyilván a pórusokat nem lehet összehúzni és bezárni, mert nem véletlenül léteznek. Sokan azt hiszik, hogy hámlasztással mindent meg lehet oldani, de nem. Kell egy JÓ kozmetikus, mert a bőrtípusod sajátossága is a pórusok állapota. Időnként a tisztítás is szükséges lehet.
2023. júl. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is ugyaneztem ajánlom, hogy kérj kozemtikustól segítséget. Állapítsd meg hogy milyen a bőrtípusod, és ahoz megfelelő kozmetikai termékeket vegyél. (Ezt úgy tudod megállapítani hogy rákeresel a bőrtipusokra és felsoroljak a tulajdonságokat vagy kitöltesz egy kvízt) Szerintem legyen egy arcápolási rutinod, reggel este, és egy éjszakai krémed. Segítek:

-Reggel

Lemosó

Tonik

Hidratálás

Fényvedő

-Este

2 féle lemosó:micellás víz+habos lemosó

Tonik

Bőrradír heti 2-3

Hidratálás

Éjszakai krém (ajánlom hogy menj be egy gyógyszertárban és ott jó krémek vannak a pattanásokra, ajánlanak is neked. (Én az Effacalar Duo+-t használom, nagyon bevált, bár mondjuk nekem nem acném van )

2023. júl. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2-es vagyok. Elnézést a helyesírási hibákért. Ha van kérdésed írd meg nyugodtan, nagyon szívesen segítek.

És még annyi lenne hogy a nagyobb pattanásaidra pedig kifejezetten arra való krémet vegyél.

Ha kozmetikai termékeket keresel szívesen ajánlok:)

2023. júl. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
Oda kell figyelni a kollagén folyamatos pótlására. Ennek legjobb módja a hosszú ideig (6 órán át) főzött húsleves, jó cobákos húsból. Hűtőben vígan eláll egy hétig, és minden főétkezés előtt ehetsz egy tányérral.
2023. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!