Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fehér inget vagy pólót nem...

Fehér inget vagy pólót nem tudok viselni mert befogja a bőröm, más is küzd ilyennel?

Figyelt kérdés

Így néz ki fürdés után 4 óra hosszás hordástól... Nagyon zsíros q bőröm.

[link]


2023. júl. 24. 07:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a fürdést. Nekem bevált.
2023. júl. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként ez tényleg furcsa. Az izzadtságnak, vagy zsírnak alapjáraton nem kellene barnának lennie. Szerintem próbálj ki egy bőrradíros tusfürdőt, hátha az kicsit alaposabban megtisztít téged.
2023. júl. 25. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Mégcsak nem is zuhanyzok, áztatom magam belefeküdve fél órára a kádba, a legerősebb dörzsis szivaccsal sikálom magamat, pláne a zsakamat, aztán fehér ing vagy póló mégis úgy néz ki mint a képen, csupa tereknek néz ki.

Aztán még nem is egésznapos hordástól, elég beleizzadni egy 2-3 órás hordás alatt.

2023. júl. 25. 11:40
 4/5 anonim ***** válasza:
A kép nagyon el van nyújtva, amit feltettél. Nem látom pontosan. A nyaka lesz ilyen? Nem sminkelsz véletlenül? Nem lehet, hogy az alapozó, vagy a púder fogja be?
2023. júl. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A nyaka igen, nem kenek magamra semmit, soha nem sminkesek. Ezért gyanús nekem is hogy ez nem hétköznapi... Más ha napokig hordja és nem fürdik akkor olyan maximum.
2023. júl. 25. 14:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!