Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit gondoltok a hajam állapotá...

Mit gondoltok a hajam állapotáról? (Képekkel)

Figyelt kérdés

Olyan semmilyennek érzem, mert se nem göndör se nem teljesen egyenes. Márciusban volt vágva. Szerintetek ápoltnak néz ki? A kérdést csupán azért írom ki,mert érdekelne külső szemlélők véleménye róla.

[link]

[link]

[link]



2023. júl. 22. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon jó, nem értem mi bajod vele.


Az én hajam olyan mint ha egy pulikutya bundája lenne. Hiába fésülöm 10 perc múlva olyan mintha 2 hete nem fésülködtem volna...

2023. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez mondjuk teljesen egyenes….🤦‍♀️

Ha nincs probléma, kreálsz magadnak, úgy látom.

2023. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon gyorsan kócosodik meg szanaszét száll egyébként csak a kép készítése előtt pont átfésültem.

Nem problémát akartam kreálni,csak érdekelt mások véleménye😊

2023. júl. 22. 18:54
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Én olajoznám hajmosás előtt.Tehát olajos pakolást tennék rá, utána megmosnám.Az olíva olaj jó lenne rá.De tehetsz rá jojobát is, az is szuper.Többet nem ajánlok, mert azok elég drágák.

Kicsit száraznak tűnik és elég fakó, ezért javaslom.Alapvetően nem gáz a hajad.

2023. júl. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Egyszerű ápolt vekonyszalu haj.

Ezt a legjobb formázni ha a hajtípusokat nézem.

Nedvesen befonod pár nagyobb tincsbe, esetleg becsavarod, besutod, de ha tű egyenesre szeretnéd akkor csak kivasalod és egy kicsit megemeled a tovet.

Rendben van a hajad.

2023. júl. 22. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem szokitett, vekonyszalu hajam van. Se nem gondor, se nem egyenes, olyan “meh” az egesz, vagyis az volt.


Egyenesre volt vagva, egyhosszra. Viszont az utobbi szokitesnel mondtam a fodrasznak, hogy olyan semmilyennek erzem, szoval fokozatos lett, es lass csodat sokkal jobban tetszett, jobb lett.


Lehet ki kene probalnod valami fazont, hogy feldobd ha unalmasnak erzed.


Apoltsagot elnezve szep es jo, csak olyan semmilyen

2023. júl. 23. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne már, úgy örülnék, ha ilyen hajam lenne, de az enyém is olyan, mint a pulikutya szőre... Göndör, soha nem áll sehogysem, csak ha 2 copfba kötöm, akkor meg 16 évesnek néznek. (Mert amúgy néznek 18-nak is ritkán, pedig 30 leszek. :D)

Ráadásul az enyém 1x! volt szőkítve és csak néhány tincs, de úgy tönkrevágta a hajam, hogy azóta is hullik, meg törik. (Igen, jó volt a fodrász, a hajam béna.)

2023. júl. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, megértem,nekem is borzalmas állapotban volt a szőkítés miatt. Az, hogy most így néz ki az két év küszködés eredménye. Kipróbáltam sok féle hajápolót (drágábbat is), de végül muszáj volt a vágás mellett döntenem. Plusz szigorúan hővédőzök, argànolajat, keratinos pakolást használok minden hajmosáskor. Szőkíteni nem valószínű, hogy fogom még egyszer😅
2023. júl. 23. 09:17
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs vele gond. Lehet, hogyha teljesen ki lesz majd vágva belőle a szőkített rész akkor úgymond jobban fog viselkedni a hajad, kevesebb lesz vele a gond, jobban megtartja majd a frizurákat.
2023. júl. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!