Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanásos (kis apró piros...

Pattanásos (kis apró piros pöttyök) mellkassal mit lehet kezdeni? Mit tegyek rá, ami elmulasztja? 25 éves lány vagyok.

Figyelt kérdés
Lehet ez a stressztöl? Mert abból mostanában kijut.
2010. okt. 13. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Simán lehet a stressztől.

Én pl. át szoktam törölni tonikkal, esetleg arctisztító habbal, géllel megmosom fürdéskor. Ne kenj rá zsíros testápolókat, ha használsz inkább egy könnyű, hidratálót.

De ha már nem lesz stresszes időszakod, valószínű elmúlik magától is.

2010. okt. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Azzal a lemosoval (Bioderma) mostam le, amivel az arcomat szoktam, de nem használ. Voltam szoliban, hatha leszaritja, de csak rosszabb lett. Kentem ra elesztot, semmi. Mostam szappannal, semmi. TUti a stressz.
2010. okt. 13. 20:16
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekel, akkor itt a megoldás: kávézaccot összekevertem kevés mézzel, és átdörzsöltem vele a testemet. az arcomat is. Bársonyos lettem töle, kis pattik eltüntek, mindenhonnan :) jobb mint a vichy esküszom. :)
2010. nov. 14. 12:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!