Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ciki ha fiu vagyok és kozmetik...

Ciki ha fiu vagyok és kozmetikushoz járok, akkor is ha csak lányok járnak ahoz a kozmetikushoz ahova én járok?

Figyelt kérdés
Elmennék egy kozmetikushoz de ott mindig lányok vannak.
2008. dec. 31. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem egyátalán nem ciki, tök normális.
2008. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Dehogy ciki.

Lányoknak (fiúknak is :D) jobban tetszik egy olyan srác akinek szép, ápolt a bőre és nem pattanásos.

Fiúk is járnak kozmetikushoz. Persze gondolom több a lány, azért találkozol mindig lányokkal ott. De ez téged ne zavarjon, kit érdekel... Te legalább jól fogsz kinézni. Mindenki más meg elmehet a francba, azzal amit gondol. Ha valaki beléd akar kötni megteszi úgyis akármilyen indokkal... de a legtöbb embert nem érdekli, hogy te hova jársz.

Külföldön már külön szépségszalonok vannak férfiaknak. Pedikűrös is van külön nekik meg szolárium minden. Csak nálunk van ez h ennyire nincs semmi...

Nyugodtan elmehetsz kozmetikushoz, jól teszed. Nem ciki.

Egy okot nem tudok mondani, hogy miért lenne az.

2008. dec. 31. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis járok kozmetikushoz és fiu vagyok :).. Oda is csak csajok járnak, méghozzá ez egy pici kozmetika van bent 4 szék meg 3 szekrény meg a páciens széke és alig lehet mozdulni. Mindig tele van csajjal :) Én mindig jókat dumálgatok velük, meséld el a csajos sztoriaidat ha vannak parfümök kitéve amik megvehetők érdeklődj irántuk még ha nem is kell neked, így bevágódhatsz:) Dicsérd meg a kozmetikust hogy pl. milyen jó a sminked, jó a cipőd nagyon tetszik blabla.. hidd el, nagyon be fogsz vágódni:) aztán a végén negogy beléd szeressen :D
2008. dec. 31. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem ciki! Nagyon örülök minden alaklommal amikor fital fiúk, férfiak olyan kérdést tesznek fel ami arról árulkodik, hogy ápoltak akarnak lenni, hogy törődnek a megjelenésükkel és nem csak a nőktől várják el ugyanezt.

Láttam pár kozmetikai szalont, egyet konkréten tudok a Margit kötúton a Széna tér közelében ahol ki van írva, hogy kozmetika férfiaknak is. Ezeken a helyeken kifejezetten várnak. De biztos vagyok benne, hogy máshol is örömmel fogadnak. És igaza van az előttem szólónak. remek hely az ismerkedésre is nem csak a kozmetikára. :))

Rákerestem... van egy rakás szalon ahol várják a férfiakat. :)

[link]

2008. dec. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem ciki
2008. dec. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

szerintem nem ép ellen kezőleg

sok pasinak kellene járnia

2008. dec. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
41%
Énis (fiú vok) jártam kozmetikushoz, egyáltalán nem gáz, most egy jó szolit keresek, azt is csak javasolni tudom, hogy járj szoliba is!
2008. dec. 31. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyáltalán nem ciki! Az én kozmetikusomnak több fiúvendége is van, annak ellenére, hogy a többség nő!
2009. okt. 18. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!