Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon ártalmas a bőrnek ha...

Nagyon ártalmas a bőrnek ha több napig nem mosom meg az arcom?

Figyelt kérdés

Súlyos depresszióval fekszem itthon egy ideje

Sokszor enni sem szoktam, fogat mosni sem, az arcomat képtelen vagyok megmosni, tudom ezt másnak nehéz elképzelni

Ha rutint kellene csinálni abba bele sem merek gondolni


Most 4 napja nem mostam meg és érzem hogy feszül, száraz


Amíg jól voltam nagyon érdekelt hogy ne öregedjek, de most nem tudok tenni semmit ellene


Idén leszek 30, nagyon befog ütni pár hónap múlva?


Fényvédőre most pénzem sincs, bár a lakásból alig megyek ki, de hallottam hogy a monitor telefon fénye is karos…

Ez mekkora gondot okoz?

Nap nem éri a borom, max havi egyszer


2023. júl. 3. 11:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha depresszióval fekszel otthon akkor nem ez az elsődleges probléma, hanem inkább az étkezés megvonás és az alapvető higiénia hiánya. Nekem ez így nem teljesen kerek...
2023. júl. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amikor ennyire rosszul vagy, akkor pont a bőröd érdekel ennyire???

Szerintem is inkább az alapvető higiénia miatt aggódj. Meg úgy általában az állapotod miatt. Kezelést kapsz?

2023. júl. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1, #2

Én is vissza-visszaeső depressziós vagyok (jelenleg szerencsére jól), de nekem is rengeteget rontott a hangulatomon, ha még szarul is néztem ki. Szóval lehet, hogy ezért érdekli.


Kérdező: Nem tesz jót a bőrnek, de nem is hogy öregíti, hanem eltömődnek a pórusok, nem szellőzik a bőröd, pattis lehetsz stb.

2023. júl. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Mivel előtte a szépségápolás érdekelt a legjobban, jobban mint az egészségem

Igazából 19 éves korom óta bipoláris vagyok, szóval engem az “egészségem” már nem érdekel

Most viszont nagyon aggódom az öreges miatt, de egyszerűen képtelen vagyok rávenni magam hogy a borom ápoljam meg nincs is pénzem drága cuccokra mint régen

2023. júl. 5. 03:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Gondolom hallottad már a mondást, hogy a szépség belülről fakad. Szóval ha nem vagy egészséges csinálhatsz a bőröddel bármit
2023. júl. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!