Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Többektől hallottam már, hogy...

Többektől hallottam már, hogy a borotválkozás megerősíti a szőrszálakat. Én egyáltalán nem tapasztalom ezt. Igaz ez az állításuk?

Figyelt kérdés

2023. júl. 2. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fél igazság. A szőrtüszok száma adott. Nem lesz több és kevesebb sem.


A borotva elvagja a szőrt és emiatt tűnhet dúsabbna/erősebbnek a visszanövő szőr.

Meg hát az se mindegy, hogy milyen az a szőr. Sötét vagy vilagos. A sötétebb már önmagában dúsabbnak tűnik, mint egy világosabb.

2023. júl. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz
2023. júl. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 hosszúhajú ***** válasza:
30%
van olyan testrészem ahol ezt tapasztalom, van olyan ahol nem - nem akarok intimebben nyilvánosan belemenni.
2023. júl. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem

15 éve borotválom lent de nem erősödött

30/f

2023. júl. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem erősíti. Inkább a gyanta puhítja.

Ha gyökerestul teped ki (gyants, epilstor) akkor aki visszano annak piciit vekonyabb, puhabb lesz a vege, illetve kevesebb no vissza.


Ha borotvalod akkor ugyanannyi marad darabra es nem ujra kino a szor a szorhagymabol hanem ahol elvagtad a borotvaval az lesz majd a tetejet. Tehat pont ugyanolyan vastag mint addig

2023. júl. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 hosszúhajú ***** válasza:
100%
még mindig ki tudok akadni a gyakorin, hogy egy teljesen hiteles megtapasztalt választ hogy lehet lepontozni. én ezt tapasztaltam, erre jönnek az idióta pontozók, hogy, nem, ez nem igaz, te nem ezt tapasztaltad, nem így volt. egy tapasztalaton alapuló válasz sosem lehet "nem hasznos". sőt, a leghasznosabb, mert hiteles. viszont van egy ismerősöm, akinek az állán nőtt 2 szőrszál. először tépkedte őket, majd megunta, elkezdte azt a területet borotválni, az egész állát, semmi hab csak borotva. egyre több szőrszál lett, és már nem az a pelyhes típus, hanem erősebb és több. a saját szemöldökszedéses szőrszál-sztorim pedig annyi, hogy a kihúzott szemöldök szál ami újra nőt kétszer olyan hosszú lesz és rohadtul megvastagodott. - ezt is lehet nem hasznosnak nyilvánítani...
2023. júl. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!