Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 16 éves lány vagyok és nagyon...

16 éves lány vagyok és nagyon gyorsan zsirosodik a hajam két naponta mosom de a második napon már nagyon zsíros mit tudnék vele csinálni hogy ne kelljen ilyen gyakran mosni ?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 10:22
 1/6 anonim ***** válasza:
12%
Az teljesen jo, van aki naponta mossa. Orulj hogy neked csak 2 naponta kell!
2023. jún. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

1# te tudsz olvasott szöveget értelmezni? Írja, hogy 2. napon nagyon zsíros neki, tehát naponta kellene mosni neki is, hogy ne legyen zsíros.

Kérdező, sajnos nekem is ilyen, nem lehet vele kezdeni semmit.:( Marad a szárazsampon (por állagú jobb, mint a spray).

2023. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%

Mosd kímélő hidratáló samponnal és keress fel egy bőrgyógyászt. Lehet valami hormonális oka van, hogy ennyire gyorsan zsirosodik, lehet csak a kamaszkor és idővel jobb lesz.

(Fogamzásgátlót szedsz? Az is okozhatja)

Ennyi idősen nekem is ennyire zsirosodott a hajam, orvoshoz mentem, de nekem csak a serdülőkor miatt volt olyan, idővel elmúlt .

2023. jún. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Első körben bőrgyógyász.

Mennyi folyadékot iszol?

Milyen az étrended?

Milyen a körülménye a hajadnak? Mert ha naponta úszol vagy szakácsként dolgozol a gőzben persze, hogy olyan lesz.

Milyen gyakran cseréled a párnahuzatod?

2023. jún. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
Nekem segített kitolni a hajmosásomat, az hogy a samponba kevertem pár csepp rozmaring olajat. A dmben vettem kb 1000 forintért és aranyat ér. Ja meg feltűnt, hogy ha megiszok napi 2 litert, akkor később zsírosodik. Ja meg a minden mentes dmes sampon vált be.
2023. jún. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5 vagyok, bocsi az ismétlésért😂
2023. jún. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!