Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Gyűlölök hajat mosni hogyan...

Gyűlölök hajat mosni hogyan vegyem rá magam mégis ,hogy megmossam? 2 hete nem mostam meg.

Figyelt kérdés

Inkább délután jó megmosni vagy reggel mert este még nyűgösebb vagyok hozzá.

Utálom a sampont és a vizet a bőrömön.



2023. jún. 20. 16:15
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
89%
én is utálok de mikor már viszket a fejbőröm, inkább hajat mosok
2023. jún. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
75%

A hajmosás folyamatát én is utálom,azt viszont szeretem ha a könnyű, jó illatú, tiszta a hajam. Ìgy ráveszem magam.

Hogy bírod ki két hétig?

2023. jún. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
2 hét után anyám szól hogy ez már nagyon durván zsíros és huzzak megmosni mert így nem mehetek utcára már.
2023. jún. 20. 16:23
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Hogy bírod ki két hétig? Nekem ebben a hőségben már 2-3 nap után úgy viszket, hogy megőrülők. Én is utálom mosni egyébként, mert hatalmas tortúra, hosszú és dús hajam van. De mosás után meg olyan jó érzés, hogy tiszta.
2023. jún. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
az én hajam is hosszú és dús.
2023. jún. 20. 16:27
 6/32 A kérdező kommentje:
nekem nem viszket a fejem ha nem mosom meg.
2023. jún. 20. 16:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
borotváld le kopaszra, problem solved
2023. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Én imádom amikor vizes a hajam és tiszta sima amikor ki jövök a vízből még akkor is amikor nem mosom csak bevizezem.
2023. jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Két rendes hajmosás között használhatsz száraz sampont is, persze az erős zsírosodásnál már ez nem elég, de ki tudod vele bekkelni ideiglenesen, és kellemes illatosak vannak már belőle drogériákban. Egyszer anyukám meg is lepődött nemrég, mikor csak ezzel kezeltem a hajam, azt hitte, hogy frissen mostam, mi már évek óta nem élünk együtt, látogatóban voltam a szüleimnél. Amúgy most jön a kánikula, ilyenkor szoktam azt csinálni, hogy nem szárítom meg, hagyom magától megszáradni, a nagy melegben jólesik a vizes haj, nekem is hosszú, dús hajam van.
2023. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Van itthon száraz sampon eccer már vettem tényleg.. meg van akkor a megoldás.(:
2023. jún. 20. 16:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!