Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szagtalan, nem tapadós naptej...

Szagtalan, nem tapadós naptej testre?

Figyelt kérdés

Tudtok olyan naptejet ajánlani, ami

- minimum 30 spf de inkább 50

- szagtalan (nincs az a jellegzetes naptej szaga)

- nem hagy maga után ragacsos érzést

- nem kerül egy vagyonba

?


Amiket már próbáltam de nem váltak be: többféle dm sajátmárkás, nivea, eucerin és altruist naptejek.

Jelenleg altruistot használok mert már megvettem és kidobni nem akarom, de utálom mert folyton “strandszagom” van és ragad rám a ruhám, a hajam, meg minden. 🤢 az eucerin nem volt rossz érzés viselet szempontjából de fájdalmas gyulladt pattanásokat okozott… olyat keresek amit “észre se lehet venni”. Van ilyen naptej??


2023. jún. 20. 10:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Altruistból mit használtál? Van egy 30 faktoros arcra és testre is kenhető fényvédőjük, én télen arcra ezt szoktam kenni, de ez teljesen illatmentes. A 200 ml 3000 Ft körül van, talán már kicsit több, de még így is jó árban.

Ha ezt a verzióját még nem próbáltad, ezt tudnám ajánlani. Szerintem nem is ragadós, jól beszívódik, bár testre még nem kentem.

2023. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

#1


Szerintem az volt az. (A csomagolása már nincs meg, utazás miatt áttöltöttem 1 decis flakonokba, azóta abból használom, de úgy emlékszem ezt vettem) A karom borzalmasan ragad tőle, a lábamon annyira nem érzem napközben, de ha este fel akarok venni egy hosszúnadrágot az kínszenvedés… :D


Arcra nem kenek semmilyen kémiait, iszonyatosan kikészíti a bőröm. Csak a jobb ásványi fényvédők (amik arcra beváltak) meg drágák ahhoz hogy a testemre kenegessem minden nap… :(

2023. jún. 20. 14:03
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nekem bejött a Herbária gyerek naptej, évek óta azt használom. Nem bűzlik, nem ragad, nem fényes és még az ára sem olyan gáz.
2023. jún. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!