Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel fessem a szemöldököm...

Mivel fessem a szemöldököm barnára?

Figyelt kérdés
Be festem a hajam barnára. Viszont ugye a hajunk színe egyezik a szemöldökünk színével. Hajfestékkel nem festhetembe de nem akarok hülyén kinézni. Vagy az nem olyan feltűnő?

#haj #szín #hajfestés #szemöldök #Haj és szemöldök
2023. jún. 19. 12:41
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Miért kellene azt is befesteni? Teljesen felesleges. Legfeljebb akkor, ha messziről látszik, hogy valami furcsa, de inkább menj kozmetikushoz és csináltasd meg ott, mert nem olyan egyszerű az
2023. jún. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy a hajunk színe egyezik a szemöldökünk színével???

Nekem fekete a szemöldököm és a szempillám is, viszont világosbarna a hajam. Soha nem nyúltam a szemöldököm színéhez.

2023. jún. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Hajfestékkel is befestheted
2023. jún. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
Szemöldökfestékkel
2023. jún. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Hajfestékkel megoldhatod azt is, de egyébként tényleg nem feltétlen egyezik a kettő színe

Nekem világos/középszőke hajam van, és barna szemöldököm-nem néz ki hülyén

2023. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sotetbarna a hajam es nagyon vilagos,szurkes a szemoldokom

3 eve kenem ricinusolajjam szoval no de a szine nem valtozik.Nekem a szemoldokfestes meg hajfestek szemoldokre se hasznalt szoval dm-be kaphato barna szemoldokgellel atmegyek rajta 1x aztan ennyi

2023. jún. 20. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!