Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnám megtanulni...

Hogyan tudnám megtanulni egyedül befonni a hajam?

Figyelt kérdés
Már elég régóta növesztem hajam,és azt reméltem, hogy ha kellően hosszú lesz, akkor majd magamtól is be tudom fonni. Most már majdnem derékig ér, és egyszerűen nem megy :S Valaki tudna nekem segíteni olyan oldalt találni, ahol ez lépésről, lépésre le van írva?
2010. okt. 11. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne használj hozzá tükröt, mert a legtöbb ember úgy már nem tudja megcsinálni. De ha anélkül sem megy... Ha tudod a technikát, többet nem tehetsz. Én pl tükör előtt is be tom fonni, anyum egész életében nem volt képes sehogy, barátnőm se. :S Erre születni kell xD
2010. okt. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

én betudom fonni, pedig nem is gyakorltam.. :)


13/L

2010. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Akkor én nem erre születtem :D Mindenesetre valami megoldás csak van rá...
2010. okt. 11. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlás. Úgy egyébkén tudod a fonás menetét, nem? Szétválasztod 3 részre, és a legalsót mindig középre teszed. Az elején nagyon ronda meg kócos lesz, de ha mondjuk mindennap megpróbálod, egy idő után megtanulod, hogy lesz szép.

Tapasztalat. :) Nyáron pont ez volt a problémám, úgyhogy minden este befontam a hajam, aztán mikor már normálisabb lett, akkor napközben is. Most már egész szépre meg tudom csinálni, ha akarom.

Ja, és próbáld meg egyszer vizes hajjal, úgy sokkal könnyebb.

2010. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: én se tükör előtt fonom, szerintem az csak zavaró
2010. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=-W4yJiBpcu8

Én ilyen videókon figyeltem meg a technikát.

2010. okt. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!