Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akkor is visszaáll a haj a...

Akkor is visszaáll a haj a heti 1-2szeri mosásra, ha közben szárazsampont használok?

Figyelt kérdés
Vagy szigorúan nem szabad rá tenni semmit, csak ritkán mosni? És mennyi idő, míg visszaáll a haj a ritka mosásra? Nem szeretnék több hónapig szenvedni és várni zsíros fejjel.
2010. okt. 11. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem ez segített nagyon sokat :) Régen 2 naponta mostam, most pedig 4 naponta. Nekem kb 1-1,5 hónapig tartott, míg így beállt, de az elején nagyon zsíros volt már a 2. nap és mindig kellett használnom akkor ezt a port. Utána tolódott ki 3 napra végül 4 napra :) Tovább nem akarom tolni, mert szeretem ha frissen van mosva a hajam.
2010. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én anyámnak kétnaponta kellett mosnia a haját, mert vékonyszálú és könnyen zsírosodik, de kórházba került ahol elég körülményes dolog, ezért csak heti egyszer mosta és pár hét alatt úgy rendbejött hogy mostmár egy hét után sem olyan mint annak előtte volt két nap után, szóval nem lehetetlen visszaállítani.
2010. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és higítsd fel a sampont legalább felére mert ezek a mai samponok már nagyon tömények és mindent eltüntetnek a fejedről.
2010. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szárazsampon nélkül próbálkozom ugyanezzel az állítgatással. Mindig olyankor próbálom jobban kitolni, amikor tudom, hogy nem kell emberek közé mennem. Pl amikor jön a hétvége, és nincs programom, akkor minél később mosom. Én a minden napos mosásból most a heti 2 alkalomig jutottam. Nálam a heti 1 alkalom a cél, mivel a fodrászom ezt javasolta a töredező hajamra. :)
2010. okt. 16. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!