Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés gyorsítása?

Hajnövesztés gyorsítása?

Figyelt kérdés
Tud valaki olyan tippet a hajnövesztés gyorsítására amit házilag lehet csinálni?

2023. jún. 2. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Se hazilag, se nem hazilag nincs ra mukodo modszer. Lassitani lehet rossz taplalkozassal, stresszel (szoval nyilvan senki se direkt lassitja), de a novekedes utemet gyorsitani nem lehet, akarmennyire is szeretned.
2023. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az első is írja. Gyorsítani nem lehet, de serkenti igen. Használj megfelelő hajápoló termékeket, masszírozd a fejbőrödet rendszeresen néhány percig, hogy serkentsd a hajhagymákat plusz jól is fog esni :)
2023. jún. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kb 1 éve szoktam rá,hogy humuszt eszek heti többször. A lidl-ben szoktam venni. Nem volt tudatos,csak valami gyors kaja kellett,mindig bedobtam a kosárba. Kb fél év múlva sokan kérdezgették,hogy mit csináltam a hajammal,hogy ilyen szép? Én meg mondtam,hogy nem tudom. Aztán én is elkezdtem gondolkodni rajta és semmi más változás nem volt az életemben, csak ez,hogy baromi sok humuszt ettem. Utánanéztem,van benne csomó tápanyag,szóval ez okozza valószínűleg a hajerősödést.
2023. jún. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!