Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudom kezelni a hónalj...

Hogyan tudom kezelni a hónalj izzadtságot?

Figyelt kérdés

Jön a nyár, a jó idő, nekem pedig kellemetlen, hogy már a legkisebb hőhatásra is izzad a hónaljam. Másokon semmi sincs ugyanott, én meg mintha edzésről jönnék.

Próbáltam már többféle dezodort is, de ezek nem váltak be soha.

Örülnék ha segítenének, megosztanátok néhány praktikákat ennek kezelésére.

Köszönöm!



2023. jún. 2. 11:06
 1/6 anonim ***** válasza:
42%

Az izzadtság sós víz

Ha a folt zavary vegyél izzadtságelvezető anyagú ruhákat


Ha a szag zavar, akkor a rendszeres tisztálkodás és higiéniay valamint az egészséges étkezés megoldja a problémát


Ha az izzadási mennyiséghel van prpbléma akkor ha leadsz 10-20 kilót, az sokat segít

2023. jún. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%

A ruha nagyon fontos, minél több műszál van benne, annál jobban izzadsz és annál rosszabb szagú. Nekem a Rexona Maximum Protection stift vált be + valamilyen dezodor spray. De így a kettőt együtt csakis akkor, ha egész napos programon vagyok (pl. kirándulás). Itthon ilyen erőset nem használok, főleg, hogy a házban nagyon kellemes hűvös van és szinte ki se lépek egy pillanatra se (home office).


1-es: a kérdező nem írta, hogy lenne rajta 10-20 kiló felesleg. Én is ugyanilyen izzadós vagyok 59 kilóval (165 centivel) szóval nincs összefüggésben.

2023. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Solutio Antisudorica. Teljesen megoldja a gondot.

1# pamut ruhákat hordok, 47 kg vagyok, minden nap fürdök, mégis nagyon izzadok nyáron. Fel kellene hagyni a hülye sztereotípiákkal.

2023. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
96%

Nekem a következő 3 vált be egyszerre

1.hónalj leborotválása szőrtelenítése

2.valami jobb stifttel izzadásgátlóval bekenni

3.emellé még dezodort is fújni rá

És ráadásnak jól szellőző ruha

2023. jún. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bővebb is lehet kicsit a póló.Ne azt a feszülős pólót vedd.Fontos,hogy járjon benne s levegő.Lehet világosabb.Minél inkább fehér,anál jobban veri vissza a fényt.Nyilván nemtől függetlenül fontos,hogy borotváld,mert a szőr is plusz réteg(bármennyire undoritóan hangzik...).Lehet pamut felső,az jóbban szelőzik mint a műanyagszálas pólók
2023. jún. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden nap tiszta és minden nap pamut póló, a többit már írták.
2023. szept. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!