Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kellemetlen lábszaggal küzdök,...

Kellemetlen lábszaggal küzdök, mit tegyek?

Figyelt kérdés

20 éves fiatal nő vagyok, tini korom óta küzdök ezzel. Próbáltam a szódabikarbónát, mindent amit lehet. Pamut zoknit hordok, lábhintőport is használtam. Sajnos olyan munkahelyen dolgozok ahol papucsban kell dolgoznom. Ha szellőzik a lábam akkor is izzad és kellemetlen szagú a lábam ezért rosszul érzem magam. Télen még megtehettem azt, hogy fehér cipőt veszek de nyáron nem tehetem meg a meleg miatt. Olyan házi vagy gyógyszertári praktikát szeretnék ami ezen segít és ne legyen ilyen mentolos vagy akármilyen illata. Ami ténylegesen segít! Télen nyáron, hidegben melegben izzad a talpam és kellemetlen szagú :(

Köszi előre is a segítséget!


2023. máj. 23. 20:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
23%
Mosd meg
2023. máj. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Az almaecetet próbáltad már?


Meleg vízben fél liter bio almaecetet elkeverni egy lavórban és abban lábat áztatni.


Továbbá segíthet a bambusz zokni is, mert abban nem fog a lábad izzadni (jobban felszívja, mint a pamut) és télen fűt, nyáron hűt.


Nem olcsó a bambusz zokni, de szerintem próbáld ki te is, nekem bevált!!

2023. máj. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim válasza:
100%
A Mycosid hintőport próbáld ki.
2023. máj. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Képzeljétek el, van hogy napi 2x is fürdök ti kedves kommentelők! Csak a tenyerem meg a talpam izzad még nyàron is. De leginkább a stessz miatt van. De stressz nélkül is izzad. És nem, a seggem nem büdös és igen szoktam lábat mosni xD
2023. máj. 23. 21:10
 5/28 anonim ***** válasza:
22%
Xdddd sírok a kommenteken
2023. máj. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
6/ az a baj még én is xddddd
2023. máj. 23. 21:14
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

A mycosid hintőpor nagyon jó. A férjem lába is büdös. De ha minden nap beporozza akkor semmilyen láb szaga nincs. Mikor nem használja rögtön lebukik.

Mi nagyon régóta használjuk. Gyógyszertárban lehet venni.

2023. máj. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
mycosid hintőport használtam már, 12 órás műszak alatt nem vált be :(
2023. máj. 23. 21:22
 9/28 anonim ***** válasza:
51%
Mit dolgozol h ilyen sok időt töltesz bent?
2023. máj. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen hogy mit dolgozom szerintem, 12 órában dolgozom és ennyi
2023. máj. 23. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!