Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nem jó az ipl gépem, ha ennyi...

Nem jó az ipl gépem, ha ennyi idő után semmi változás?

Figyelt kérdés

Vettem egy Braun Silk expert pro5-t, direkt egy jó markát és drágábbat , hogy biztos használjon.

Két kezelést vittem végig eddig, mindent a leírás szerint és semmi változàs nincs. Elvileg pár nap után ki hullanak a kezelt szőrszàlak, én ezt egYszersem tapasztaltam. Leborotváltam, végig mentem a gèppel és aztán ugyanúgy nőtt tovább az összes szőr mintha semmit nem csinaltam volna.

A második kezelés után szintén. Pedig világos a bőröm és sötétbarna a szőrzet. Honaljon és lábon sem használt, intim területen ahol erősebb pláne nem.

Felek, hogy kiadtam hiába ennyi pénzt .. még bele esnék a 30 napba miatt vissza tudnám küldeni.

Fogalmam sincs mit tegyek. Tudom hogy több kezelés kell, de kettő után semmi változás és meg csak ki sem hullanak az szerintem nem normális. Próbálkoznom kellene más géppel?


2023. máj. 22. 22:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
2 alkalom után ne várj csodàt, nekem is ilyen gépem van. Ahogy teltek a hetek egyszer csak elkezdett kikopni :)
2023. máj. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem ezt a márkát vettem, de én 3 hónap után kezdtem látni a hatását. Lassan egy éve használom és néhány helyen azért jelentősen kikopott a szőr a lábamon, a honaljamon még eléggé kétes a helyzet.


Legyél turelemmel.

2023. máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A szőrzeted színén múlik minden.


Én ez a típus vagyok, fekete a szőröm pont mint a hajam. 2-3 villantás után a szőröm fele maradt. Fél év után 99% eltűnt.

[link]


A barátnőm hasonló, neki 6 hónap után kb. a fele szőr tűnt el.

[link]

2023. máj. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!