Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A halkollagén tényleg serkenti...

A halkollagén tényleg serkenti a hajnövekedést?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy posztot, amiben egy csaj azt ecsetelte, hogy 3 hét alatt 2,5 centit nőtt a haja halkollagéntől, meg, hogy a körme is szebb, erősebb stb.

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni, tényleg hasznos vagy csak egy reklámnak jó volt?



#hajnövesztés #halkollagén
2023. máj. 21. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy jót tesz neki és valamennyit erősödik a haj/köröm ha a szervezetnek szüksége van arra a vitaminokra stb, amit éppen elkezd szedni.

Viszont ez a kijelentés több sebből is vérzik.

2,5 centit nem fog nőni a hajad, akármit kensz rá, vagy szedsz bármilyen csodabogyót.

Ha kicsit utánanézel megtudod, hogy a hajnovekedés gyorsasága is genetikan múlik a legtöbbet, természetesen ha vitaminhiányod van vagy gyulladás van a szervezetben, esetleg hormonális változások vannak az lassíthatja a folyamatot. Ki lehet maxolni azzal, hogy a szervezetnek mindent megadsz, és megfelelően ápolod a hajad/körmöd, de 2,5 cm akkor sem lesz még havonta sem, nemhogy 3 hetente.

2023. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és az lemaradt, hogy egy ilyen kúrát mire végig csinálsz az is több mint egy hónap, szóval 3 hét után nem lehet látni a hatást mivel még nincs.
2023. máj. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták, SOHA nem fog 3 hét alatt 2,5 centit nőni a haj. A havi átlagos növekedés 0,5-1,5 cm, ezt nem fogja gyorsítani semmi. Kollagént szedhetsz ha gondolod, de azt nem lehet befolyásolni, hogy hova épüljön be. Feleslegesnek nem felesleges, de olyan nincs, hogy csak haj vagy csak köröm vagy csak ízület, ahova beépül.
2023. máj. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 KissFranci ***** válasza:
Szia! Ahogyan azt előttem is írták, ha elkezdesz szedni bármilyen kollagént, akkor ne várd pár héten belül az eredményt, ehhez hónapok kellenek. Én szedem már egy fél éve legalább a Body Selectnek a halkollagén kapszuláját, mellé a hajvitaminját is. Mivel sok ideje szedem, ezért már látok eredményt, sokkal szebb, erősebb lett a hajam, nőtt is, és kevésbé hullik.
2023. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!