Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nyáron muszáj inkább bőrradírt...

Nyáron muszáj inkább bőrradírt használni, mintsem hámlasztani?

Figyelt kérdés
Utálom a bőrradírokat, azzal volt már úgy, hogy szó szerint hámlott utána a bőröm bizonyos helyeken, de egy gyengébb kémiai hámlasztóval nem. Most van itthon egy G&G Cheer up hámlasztóm, ami gyengéd, de persze nyaralás, strandolás előtt egy héttel abbahagynám a használatát, meg persze fényvédőt is használok mindig.
2023. máj. 19. 15:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron az aha hámlasztókat érdemes elkerülni, a bha és pha maradhat. De az enzimes peeling is ugyanolyan jó és azt is lehet egész évben haszálni.
2023. máj. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A Cheer Up hámlasztóban mandulasav van, az 1% BHA mellett. Glikolsavat sose használok, mert az én bőröm nem szereti. Ki van bontva egy 100ml-s kiszerelés nem szeretném, ha megromlana. Kerestem a márka PHA hámlasztóját, de mindenütt hiánycikk, azért bontottam ki tavasszal a Cheer Up-ot.
2023. máj. 19. 19:42
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bőven elég a cheer up őszig, felesleges még egy savat mellette használni. De nem teljesen értem mi is van megbontva? A cheer up? Vagy más? Nem csak a glikolsav az aha hámlasztó, van belőle többféle.
2023. máj. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A Cheer Up-ra írtam, hogy ki van bontva, nem is használok másféle hámlasztót.
2023. máj. 20. 11:06
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja értem. Igazából ebben 6% mandulasav van, az nem olyan erős, de fényvédőt mindenképpen használj mellette és inkább este használd.
2023. máj. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Este szoktam mindig használni, és nappal mindig használok fényvédőt. Köszönöm a választ!
2023. máj. 20. 11:56
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Oksi de heti 1-2 alkalom nagyon maximum, annál több semmiképp ne legyen
2023. máj. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Heti 2 alkalommal szoktam ilyenkor használni. Ősszel, télen van olyan hogy 3-szor is egy héten.
2023. máj. 20. 14:58
 9/11 anonim ***** válasza:
Na kinek nem tetszett a válaszom? Egyáltalán nem javasolt a bőrt gyakran hámlasztani, teljesen felesleges és nem is tesz jót a bőrnek. Heti 1-2 alkalom bőven elég, de természetesen mindenki azt csinál saját felelősségre amit akar, de nem véletlenül kérdezik sokan sok helyen, hogy miért érzékeny a bőrük, mitől hámlik szó szerint, miétől van egyre több pattanásuk, stb. A bőrápolást sokan elbagatellizálják, mert sajnos sokan azt sugallják a közösségi médiában, hogy ez a világ legegyszerűbb dolga és nem edukálják megfelelően a követőiket.
2023. máj. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le.
2023. máj. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!