Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok akik használtok Ricinus...

Lányok akik használtok Ricinus vagy bármilyen olajos pakolást a hajatokra,mivel bugyolaljatok be?

Figyelt kérdés

Többször olvastam,hogy van aki egész éjszakára rajta hagyja az olajat.

Nekem az sok,így én csak pár órát hagyom rajta,de kényelmesebb lenne,ha valamivel be tudnám bugyolalni.

Próbáltam a folpackot de nem az igazi.

Törölközőbe vagy pólóba ha becsavarom,akkor az magába szívja az olajat.

Mit javasoltok?



2023. máj. 14. 04:34
 1/3 Balettáncos válasza:
100%
Zuhanysapka, bevásárlószatyor egyik oldalán behasítva, esőkendő (ez utóbbit lehet hogy már nem lehet kapni)
2023. máj. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Zuhanysapka + törölköző, mert melegen kell tartani a fejbőrt, az olaj akkor a leghatékonyabb. De ha nincs zuhanysapka a folpack is jó (csak sokkal környezetszennyezőbb mert minden alkalommal új "sapkát" kell csinálnod)
2023. máj. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmibe. Heti 2x csinálom pár órára, de nekem ez a dunszt nem tetszett soha. Így is sokkal szebb másnap a hajam.
2023. máj. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!