Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » X-epil cukorpasztát mindenképp...

X-epil cukorpasztát mindenképp melegíteni kell? Vagy vegyek veet szőrtelenítő krémet? Melyik jobb/hatásos?

Figyelt kérdés

#szőrtelenítés #Veet #Cukorpaszta DM
2023. máj. 11. 16:51
A kérdező szavazást indított:
Egyik sem vált be nekem
Veet krém
Cukorpaszta jobb, de melegíteni kell
Más vált be leírom..
7 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban jársz ha elmész kozmetikushoz és olyan ember csinálja meg neked aki ért is hozzá. Ráadásul otthon megcsinálva sosem lesz olyan mintha kozmetikus csinálná. Olyan eszközökkel dolgozik amit nem kapsz csak úgy meg drogériában. Szerintem teljesen felesleges otthon ezzel pepecselni. Elmész, az első még kicsit kellemetlen utána meg már tényleg megszokod. Tudom hogy sokak paráznak rá arra hogy más csinálja meg nekik, de tényleg felesleges. Ez a munkája.
2023. máj. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Párszor próbáltam otthon legyantázni magam, a lábamon úgy-ahogy sikerült, de semelyik másik testrészen. 3-4 fájdalmas próbálkozás (és elpocsékolt gyanta után) után elmentem kozmetikushoz aki gyönyörűen legyantázott. Utolsó szőrszálig.
2023. máj. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én nem nagyon hasonlítgatnám ezt a kettőt, mivel cukorpaszta kitépi a szőrszálat, és hetekig tartós (hatásra olyan mint a gyanta), míg a krém csak szőrszál bőr feletti részét távolítja el, mint a borotva.

Ha nem csak 1-2 napra szeretnél megszabadulni a szőrszálaktól, akkor a krémet mindenképpen kilőném (ha meg elég ez is, akkor is inkább a borotvát ajánlanám, sokkal kevésbé macerás használni).

A cukorpaszta jó, viszont van egy speciális technikája, amit otthon, egyedül elég nehéz megtanulni, nem véletlenül van külön tanfolyam a kozmetikusoknak is. Ha nagyon szeretnéd, megpróbálhatod, mert maga a technika jó, meg van rá esély, hogy ráérzel, vannak akiknek könnyebben megy, de készülj fel rá, hogy nehezebb mint a gyanta.

Ha maga a cukor szimpatikus, esetleg a cukorfilmet (Sugarazza) lehet még érdemes kipróbálni, azzal könnyű dolgozni.

2023. máj. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ☺️
2023. máj. 11. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!