Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajgondok! Mit tudtuk ajánlani...

Hajgondok! Mit tudtuk ajánlani ehhez a hajtípushoz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Nos, félhosszú hajam van (kicsit lentebb ér mint a vállam), nem az a sűrű féle, és így is vékonyszálú, nagyon gyenge. Ráadásul nagyon zsírosodik, vasárnap megosom, kedden meg már úgy áll mint aki 2 hete kerüli a fürdőszobát. Hetente 3szor mosom. Bőrgyógyász azt mondta hogy ez genetika ez már nem fog javulni, de pár napja voltam egy mikrokamerás fejbőr vizsgálaton ott tudnának adni kezelést, de arra meg pénzünk nincsen. (havi 14 ezer lenne -.-) esetleg tudna vki vmilyen gyógymódot?
2010. okt. 9. 23:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Sampon zsíros hajra, a végére meg hajvégápoló.


A bőrgyógyászoknak csak bizonyos szintig szabad hinni: nekem is megmondták, hogy "genetikailag" ilyen meg olyan vagyok, aztán egyszer csak magától rendbejött ta problémám minden kezelés nélkül. :)


Amúgy, ha nagyon sehogy nem áll a hajad, szerintem nem kellene eröltetni a hosszút. Inkább legyen rövid, de szép, mi hosszú, de zsírcsatakos és töredezett...

2010. okt. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!