Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajfestéket vegyek?

Milyen hajfestéket vegyek?

Figyelt kérdés
Rövid természetes göndör a hajam 60 év feletti vagyok elől ősz hátul barna nagyon sokfajta hajfestéket próbáltam kevertem is két színből de mindig van vörös árnyalat benne vagy sötét lesz. Jelenleg már le nőtt nincs festék rajta.

2023. máj. 4. 23:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom javaslni, hogy inkább fodraszkellekesből vegyél festéket. Azok messze jobb minoseguek.


Ha a cél a természetes hajszin megtartása, akkor egy ahhoz passzoló árnyalat, max 1 árnyalattal világosabb és hamvas tónus. Az valameddig kiuti a vöröst.

Pl ha a természetes hajszin közép-sotetbarna, az a fodrász skálán kb 5 vagy 6-os mélység és ennek a hamvas árnyalata 5.1 vagy 6.1.

2023. máj. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Osztom az első válaszoló véleményét. Nagyon jól összefoglalta. Őszülő hajra csakis fodrászkellékesben vegyél hajfestéket. Tartósabb és biztosan azt a színt kapod amit szeretnél. Segíteni fognak, ha elmondod hogy mit szeretnél.
2023. máj. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Évek óta csak fodrászkellékesben veszem de még se jó. Utoljára Singularity volt azután is rövid időn belül besárgul vagy nem tudom másképp leírni.
2023. máj. 5. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki más márkát. Pl alfaparf, wella, igora.
2023. máj. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!