Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki most kopasz, annak a...

Aki most kopasz, annak a válaszára lennék kíváncsi, elsősorban milyen okból lett az?

Figyelt kérdés
Írjátok oda, melyikre szavaztatok, és férfiként vagy nőként-e.

2023. ápr. 30. 08:54
A kérdező szavazást indított:
Így szeretem
Egyszer ki akartam próbálni
Különleges alkalomból (szerep, modellkedés, hajadományozás, szolidaritás stb.)
Férfias kopaszodás
Kemoterápia
Alopecia
Egyéb egészségügyi okból kopaszodás, hajritkulás
Tönkrement a hajam
Bármi más, válaszban leírom
33 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Trichotillomania miatt, egyrészt megelőzés, másrészt gyér is ott. (egyéb egészségügyi ok)
2023. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Szintén hajtépés miatt. Körülbelül 5 éve vagyok teljesen ilyen. A gyógyszerek miatt sokkal rosszabbul lettem.
2023. ápr. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Így praktikus minden terén, meg valahol nekem a hosszú nem állt jól
2023. máj. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
71%

Lány vagyok. Régóta izgatott a gondolat, hogy kopasz legyek, és a barátomnak is tetszett az ötlet. Úgyhogy pár hónapja leborotválta a fejemet, és azóta is 3-4 naponta leborotválja nekem. Rendszeresen simogatja és puszilgatja a kopasz fejem, és én is imádom simogatni.

Fantasztikus dolog lányként kopasznak lenni. Minden lányt bátorítok, hogy borotválja kopaszra a fejét!

2023. júl. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Szeretem az extravagáns stílust. Kamaszkoromban rózsaszínre volt festve a hajam, és derékig ért. Később felnyírattam baloldalt, de a többi része maradt derékig érő. Utána az egészet lenyírtam magamnak fél centisre, és utána magamnak festettem rózsaszínre. Majd nem sokkal később leborotváltam az egészet, és azóta is borotválva van.

2 éve tetoválást csináltattam a fejbőrőmre, kb. ilyet: [link]

A barátom már így ismert meg. Nagyon szereti így a fejemet. Most már ő borotválja a fejemet. Imád vele foglalkozni. Kenegeti, fogdossa, nyalogatja, csókolgatja, ami csak eszébe jut. :)

2023. júl. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
80%

Lány vagyok. A barátom kedvéért lettem kopasz. Előtte derékig érő hajam volt frufruval, platinaszőkére festve.

A barátom borotválta le a fejemet 2 hónapja, és azóta is ő szokta borotválni nekem, általában heti kétszer.

Szerettem a hosszú hajamat, de a kopasz fejemet még jobban szeretem.

2023. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
csak leültem a fodrászszékbe és megkértem a fodrászt hogy tolja le, egyszer ki kell próbálni, jó érzés volt nagyon, de most azért visszanövesztem egy bubira legalább :)
2023. júl. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
68%
Uhh, ez nagyon bizarr hogy a pasitok borotválja a fejetek 😶
2023. aug. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 8-as!

Nekem nem bizarr, hanem imádom, ha a kedvesem borotválja a fejemet. :)

(6-os vagyok.)

2023. aug. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt hittem Jason Sthatam lehetek
2023. aug. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!