Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szülés után a száraz megfakult...

Szülés után a száraz megfakult és meg is ritkult hajat mivel ápoltátok?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:01
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tegnap fogtam a gépet és lenyírtam a hajamat
2023. jún. 18. 13:30
 12/17 A kérdező kommentje:
12es esetleg meg tudod privátban mutatni utána én is megmutatom az enyémet.
2023. jún. 19. 19:57
 13/17 anonim ***** válasza:
13: mégis miből gondolod, hogy mutogatni szeretném ismeretleneknek, és hogy bármennyire is kíváncsi lennék a tiédre?!
2023. jún. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Én normálisan írtam
2023. jún. 19. 20:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Már megint egy nullás gépes fétises?
2023. jún. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező: Indult az egész egy szülés utáni hajäpolásra vonatkozó kérdéssel. Aztán egy-kettőre a hajvágás került a középpontba, ahol már mást is nekiálltál hajvágásra biztatni. Amint pedig a válaszok között előkerül egy hajnyírós eset, egyből privátban képet kérsz. Ez hol normális szerinted?
2023. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Miről beszélsz 17es

Egy nem bíztattam senkit se csak leírtam hogy meguntam az egész száraz hajamat ami nem javult így inkább lenyírtam erre az időre. Úgy néz ki csak addig amíg nem látok javulást. Mondom megkérdezem meg szeretné e mutatni mert nem láttam még máson kopaszságot. Ennyi az egész, de ha már ebből egyből fétis akkor nyugodtan .... verjed magad odalent.

2023. jún. 19. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!