Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gozolos hajvasalot...

Milyen gozolos hajvasalot ajánlanátok nagyon göndör,dús,erosszalu hajra?

Figyelt kérdés

Jelenleg magic hair hajvasalot használok,de semmi olyan hatása nincs,amit egy kerámia lapos ne tudna..

Mindenképp gozoloset szeretnék.



2023. ápr. 27. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem Loreal steampod van. Nagyon jó. Össze se lehet hasonlítani a régebbi, hagyományos vasalókkal. Nekem nem göndör, de hullámos (nem szabályos) nagyon sok és erős hajam van. A korábbi hajvasalók szinte semmit se csináltak a hajammal. Ezzel csak egyszer végighúzom a tincseken és tök jó. És következő hajmosásig úgy is marad, nem ugrik vissza.
2023. ápr. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, tudom hogy a steampod nagyon jó,de sajnos nagyon drága is..
2023. ápr. 27. 11:58
 3/3 anonim ***** válasza:

2: Igen, eléggé drága. Én is sokat gondolkoztam rajta. De megéri.

Én többször esetem abban a hibába, hogy hirtelen felindulásból megvettem mindenféle (olcsóbb) hajformázókat és csak állnak a szekrényben. Ha összeadom az árukat, akkor kijön belőlük egy minőségibb.

2023. ápr. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!