Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy szabadulhatok meg véglege...

Hogy szabadulhatok meg végleges hajfestéktől?

Figyelt kérdés
Óriási hibát követtem el, befestettem hosszú hajamat. Nem is áll jól a szín, meg rájöttem, hogy tök szép volt a természetes hajam... Minek piszkítottam be végleges hajfestékkel? Fodrász is mondta, mások azért fizetnek, hogy olyan színt fessenek, amilyen nekem a természetes hajszínem, én hülye meg azért fizettem, hogy elfedje...
2023. ápr. 26. 12:49
 1/4 A kérdező kommentje:
Az eredeti hajszínem hamvas szőke, és sötétbarnára lett befestve.
2023. ápr. 26. 12:50
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Megvárod, amíg lenő. Szerintem ez a legjobb megoldás.

Ha most elkezded világosabbra festetni, az eléggé károsítaná is a hajat. A festett sötét hajat a legnehezebb világosítani.

Szerintem élvezd ki, hogy most más hajad. Nem árt egy kis változatosság. Legalább ezt is kipróbáltad.

2023. ápr. 26. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nullásgéppel.
2023. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a C vitaminos hajvilágosítást. Az pont a vegyi hajfestékeken működik, különösen a sötéteken. Az eredeti hajszinnel semmit sem csinál.

C vitaminport kell belekeverni egy kevés hajbalzsamba, beledörzsölni a hajadba, mintha hajat mosnál, és egy-két órát a hajon hagyni, betekert fejjel. A pontos receptnek nézz utána a neten, már nem emlékszem rá.

Utána megmosod.

1-2 alkalom már látszik.

2023. máj. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!