Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ultrahangos készülékről...

Ultrahangos készülékről vélemények?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy ultrahangos készüléket. Van aki használ ilyet? Esetleg kozmetikushoz jár ultrahangos kezelésre? Szerintetek jó valamire?
2010. okt. 9. 14:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A kozmetikusom most vett ilcsis ultrahangos készüléket. Lehet archoz és tetsmasszázshoz azaz zsírégetéshez használni, vanhozzá több fej. Nagykezelésnél szokta használni a bionto és az infra melett. Aztmondja nagyon jó. Még nem voltam nagykezelésen, de ha megyek tuti hogy engem is megultrahangoz. Halottam ahogy mondta a vendégének, hogy megtornáztatja az izmokat is és összehúzz a póruskat nagyon jó.
2010. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
És ami a lényeg hogy az adott krémet a bör mélyebb rétegeibe is el tudja juttatni az Ultrahang!!!
2010. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Szia!

Én kozmetikushoz nem járok ilyen kezelésekre, elég drágának tartom, ha rendszeresen jár az ember....Viszont tavaly vettem magamnak itthonra ilyen kütyüt. Lehet nem ér annyit, mint amit a kozmetikában használnak, hiszen azok 100 ezerbe kerülnek, de itthoni használatra megfelel. Sőt, szerintem olyan túl nagy különbség nincs köztük, ahogy ismerősöktől hallottam. De ennek az a lényege, hogy a megfelelő krémmel használd, mivel önmagában semmit nem ér. Ahogy írták előttem, arról van szó, hogy a krém hatóanyagait mélyebben bejuttatja a bőrbe. Nem fejtetted ki, hogy te konkrétan milyen célra szeretnéd használni, de leírom én mire szoktam. Tavaly hirtelen felszedtem pár kilót, és a hasamon lett egy pár stria. A krémet, ami erre való, ezzel a készülékkel masszíroztam bele minden nap 20 percig. És nagyon szépen elhalványodott, összehúzódott. Viszonyítom ahhoz, ami a derekamon van, ezt a hirtelen növéstől szereztem jó pár éve, és akkor nem kentem semmivel. Szóval striára bevált, bár nekem akkor még friss volt, és ilyenkor még könnyebb kezelni. Mellfeszesítésre, bőrfeszesítésre is bevált speciális krémmel. Olvastam, hogy egyesek azt állítják nekik nagyobb lett tőle. Na, ez hülyeség. :) Csak a szike nagyíthatja meg. A pattanásokkal is sokat küszködtem, mindig előjött rajtam 1-2 ilyen gyulladt pattanás. Mióta használom nincs ilyen problémám sem, pedig sima aloe verás gélt teszek az arcomra és azzal masszírozom. Mikor megégettem a kezem a forró olajjal, kövirózsakrémmel kentem és ultrahangos géppel vittem fel, és baromi hamar elmúlt a heg, ahhoz képest, hogy máskor mennyi idő kell neki. Szóval sok mindenre használhatod, szerintem megéri megvenni, mivel nem olyan drága. Én karácsony előtt vettem ózonos bőrtisztítóval együtt, 25 ezer volt. És az is nagyon jó! Leszárítja a pattanásokat és mattítja a bőrt. Reggelente mikor felébredtem mindig zsíros volt a bőröm, amikor meg használom nem az. És újabb pattanás sem jön elő. Csak hát nem használom egyiket sem rendszeresen. :) Szóval nem árt, ha van otthon ilyen kütyüje az embernek, és nem kell folyton a kozmetikushoz szaladgálni. Megnéztem a Vivamed honlapján a fórumot, és akik megvették ezeket, azok is megvoltak vele elégedve. Én sem bántam meg.

2010. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a válaszokat!


Nekem elsősorban feszesítésre kellene (arcon, testen is) és striákra. Még annyi kérdésem lenne, hogy speciális krémeket kell használni, vagy jó, ha egy sima krémet (amit amúgy is használok) viszek fel így? Elég hetente használni a készüléket?

2010. okt. 9. 16:01
 5/6 anonim válasza:
Nem kell hozzá végülis semmilyen speckó krém, csak olyan hatóanyaga legyen, amire használni akarod. Ha striára, bőrfeszesítésre akarod, akkor olyat vegyél, ami ezt a célt szolgálja, ne csak egy sima hidratáló krémet, vagy testápolót.....ha ránctalanításra akkor olyat. Én pl dr Kelen és Eveline krémeket használtam a striára, narancsbőrre. Szerintem hetente 1 alkalom kevés, ha már nem kell kozmetikushoz menni, akkor használjuk minél gyakrabban. :) Minden nap kell, úgy olvastam, csak az időtartam van megszabva testájanként. Aztán ha elérte az ember a kívánt eredményt, akkor ritkábban is elég. Arcon csak 10 percig lehet, és csak 1-es fokozaton. Én máskor 2-esen csináltam, tovább is, mint 10 perc és megfájdult a fejem. Na meg máskor a kezem, ahol megégettem, ott is 2-essel csináltam és 3 perc után nyilalló fájdalmat éreztem az egész ujjamban. Szóval be kell tartani a használati utasítást. :) Abban minden le van írva, hogy hol meddig lehet használni.
2010. okt. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! :)
2010. okt. 9. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!