Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vegyem rá a szüleim,...

Hogy vegyem rá a szüleim, hogy befestethessem a hajam?

Figyelt kérdés

Mindig azt mondják, hogy a természetes a szép, és a kék/zöld/lila/vörös (ezeken gondolkoztam) túl természetellenes

De nekem túl unalmas így, én nem érzem jól magam egyszerű barna hajjal...

Ráadásul nem is az egészet akarom csak egy részét

16/l


2023. ápr. 24. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fesd be titokba
2023. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyárra fesd be az alját, ezek amúgy is gyorsan kijönnek a hajadból. Egy pár hétre olyan, aztán ha kezdődik a suli, már kikopik.
2023. ápr. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%

Igazuk van, tudod te mennyi oxi kell ezekhez? Pl egy szép kék eléréséhez előbb a barna hajadat alaposan le kell szívatni oxival. Rá a festék, és ez kis lenövésnél már szarul néz ki.

És egy ilyen művelet (hajhossztól függően) minimum egy 20as. Havonta meg mehetsz tőfestésre további tízezrekért.


16évesen hidrogén szőke akartam lenni, hálisten nekem sem finanszírozták. Ez rohadt sokba kerülő mulatság sajna.

2023. ápr. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
18%
Állítsd őket választás elé: vagy befestheted, vagy levágod tarkopaszra.
2023. ápr. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csináld meg magadnak

De amúgy nem javaslom a lilát, mert sajnos kb lehetetlen megszabadulni tőle (egy barátom tapasztalata)

2023. jún. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!