Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen sampont használjak...

Milyen sampont használjak hajhullásra és zsírosodásra?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan zsírosodik a hajam, plusz nagyon hullik, brutális az a haj mennyiség ,ami egy fésülködés alkalmával kijön. Nektek milyen sampon vált be? :/

2023. ápr. 21. 06:48
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A borotva vált be végül a legjobban.
2023. ápr. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orvosnál voltál? Mármint, a hajhullás miatt? Amúgy meg sajnos zsírosodásra nem tudok semmit. Pl. megmosom vasárnap este a hajam, hétfő estefele már lassan kezd zsírosodni. Keddet még száraz samponnal végigviszem, aztán meg megmosom. Sok sampont kipróbáltam, egyik sem segített, még csak egy napot sem sikerült vele kitolnom.
2023. ápr. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem a vichy dercos vált be.


Voltam orvosnál 2 éve, ő egy gyógyszertári hajpakolást írt fel, azt 2-3 hónapig használtam, azóta a vichyt és egész szépen rendben tartja. Vannak rosszabb időszakok, amikor erősebben hullik, de aztán magától újra helyre jön.

2023. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!