Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek elmenni barber shopba,...

Félek elmenni barber shopba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szoval amugy nagyon nyitott ember vagyok de fodrasznal nemnagyon voltam, mindig tesóm vágta a hajam de kiköltözött külföldre. Most foglaltam időpontot egy barbershopba amit tiktokon láttam, és onnan is viszek képet neki. Amikor bemegyek akkor várnom kell, és majd szólít?😂 vagy nekem kell odamenni? Eskuszom nem tudom olyan cikinek fogom érezni hogy lehet meg sem érti mit kérek, azt se tudom mit kell csinálnom.. félek bevallom oszinten.. szoval mi ennek a menete? 20\F

#fodrász #Arber
2023. ápr. 19. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bemész, köszönsz, ő is köszön. Vagy helyből megkérdezi, hogy miben segíthet, vagy te mondod, hogy jöttél időpontra. (Ha épp másik vendég ül előtte, akkor megvárod, amíg tud veled beszélni, ez nem tart tovább egy-két percnél.) Onnantól majd eligazít, hogy várj, vagy hova ülj, vagy mivan.

Ha rád kerül a sor, akkor megkérdezi, mit szeretnél, te megmutatod neki a képet. Ha jó fodrász, akkor elmondja majd, hogy az neked szarul fog állni, mert nem passzol a fejformádhoz. A végén úgyis megállapodtok egy frizurában, lesz még mindenféle hülye kérdése, például hogy balzsamot kérsz-e a hajadra. Valamikor beszúrhatod, hogy ő az első fodrászod, eddig mindig családon belül vágta valaki a hajad, szóval ha tanácsa van, akkor ne fogja vissza magát. De azért ne hagyd magad mindenféle extra termék megvásárlására rábeszélni.

2023. ápr. 19. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez üzlettől függ, van, ahol előre be kell jelentkezni, de van, ahol érkezési sorrend van. Nézd meg a honlapjukat (ha van). Nem kell félni, nem fog megharapni a fodrász, arra viszont számíts, hogy normálisabb közli, ha esetleg a te fejformádhoz nem áll jól a választott frizura.

A barber shop nagyon jó dolog, én szeretem mindig frizurára vágatni a hajam. Egy jó fodráész felbecsülhetetlen.


24/F

2023. ápr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Borotváld le magadnak a fejed.
2023. ápr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbálj időpontot kérni a Say10 barbershopba, hátha a csajok nyugtatóan hatnak :)
2023. ápr. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!