Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barber shopok annyira felkapot...

Barber shopok annyira felkapottak lettek hogy sehol nem lehet már csak úgy besétálni?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 17. 13:43
 1/8 anonim válasza:
Én sosem foglalok időpontot, hanem csak besétálok. 5 percnél többet még sehol nem kellett várnom, azt is általában azért, mert épp mosdóban volt/cigizett/kajált a srác. Szóval nem mondanám általános jelenségnek.
2023. ápr. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én bármennyi előtt elmentem, mindig volt hely. Szerintem kevesen járnak, mert hajat vágni fodrász is tud fele annyiért. Meg otthon is lehet géppel vágni, igaz az nem olyan jó, de legalább ingyen van.
2023. ápr. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
5 ezer körül van, bármilyen egyszerű is a munka. Pesten mondjatok olyan szalont ahol nem kell várni.
2023. ápr. 17. 14:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Duna plázában voltam moziban szombaton, gyakorlatilag üres volt a barber. De mondom, bármerre járok itt a környéken (Pesten) mindig üresség van. Túl van tolva ez a barberség.
2023. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem érdekelnek a Barber shopok, 25 éve ugyanaz a fodrászom, de természetes, hogy felhívom és kérek időpontot mikor mehetek. Ha véletlenül úgy esek be hozzá, hogy éppen arra járok, akkor megkérdezem, hogy ráér-e levágni a hajam. Ilyenkor 3 dolog lehet, vagy azt mondja, hogy sajnos nem, vagy azt, hogy jöjjek vissza egy óra múlva, vagy azt, hogy üljek le és várjak 10 percet, mindjárt végez a vendégével és a következő előtt megcsinálja az én fejemet.
2023. ápr. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Újpesten a Hardynál meg akármikor benéztem mindig telivolt a váróterem. Ennyivel jobbak lennének? Akkor átsétálok a plázába.
2023. ápr. 17. 14:40
 7/8 anonim válasza:
100%
Én az alleeban voltam. Ékszerésznél voltam meg a Lindtben, aztán ha már ott voltam, akkor gondoltam ezen is túlleszek. Odamentem, nem kellett 3 percet várnom. 3 srác volt bent, az egyik éppen hajat vágott, a másik kettő pedig csak a telefonját nyomkodta. Amíg ott voltam (kb negyed óra) senki más nem jött. És mivel csak sima hajvágásom volt, mindenféle csicsa meg extra nélkül, így nem is ötezret kért, hanem megszámolta gyerekhajvágásba. Szóval annyira nincsenek szarásig ezek a helyek ám.
2023. ápr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Sose voltam. Nekem jó a mezei fodrász is.
2023. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!