Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy ilyen hajfestés sok...

Egy ilyen hajfestés sok középiskolába?

Figyelt kérdés

Nem akarom már az elején semmivel kihúzni a gyufát szóval egy ilyesmi sok:

[link]

Ha nem engedi megnyitni a lényeg hogy világosbarna a hajam és így "rejtetten" NEM szőkíteni (!) Hanem egy árnyalattal világosabbra festeni(volt már festve egy két tincs a hajamban szőkével olyan lesz mint a képen a lánynak a rejtett) illetve megéri így festeni hajat? Látszik egyáltalán? Nagyon látszik ha már elkezd lenőni?



2023. ápr. 12. 19:58
 1/8 A kérdező kommentje:
És egyébként wolfcut hajam van azzal nagyon hülyén néz ki ez a "rejtett" hajfestés? Válaszokat előre is köszönöm<3
2023. ápr. 12. 20:01
 2/8 anonim válasza:
100%
Szerintem ez simán belefér. Többi kérdésre sajnos nem tudok válaszolni. :D
2023. ápr. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A festés egyáltalán nem sok, a 2. kérdésre én se tudok válaszolni-bár nem hiszem, hogy rossz lenne vele
2023. ápr. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kettő tökéletesen össze tud passzolni ha jól elkészítik a hajat és úgy festik hozza és ne fordítva. Ezzel nem fogod kihúzni a gyufát de inkább ezek előtt olvasd el a házi rendet és hogy mit írnak az extrém viseletre. De ez nem számít hogy sötét és világos barna timcsek vannak a hajban úgy ha szinte ,,alig van különbség”.
2023. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat<3 még átolvasom az iskola házirendjét előtte biztonság kedvéért amúgy is Augusztusban megyek csak fodrászhoz mivel még nem nőtt meg annyira.
2023. ápr. 13. 00:34
 6/8 A kérdező kommentje:
Őszintén nem írnak sokat erről mert most jutott eszembe hogy hónapokkal ezelőtt olvastam. Annyit kb hogy igényes megjelenés de erre nem térnek ki külön. Mindenesetre köszönöm!
2023. ápr. 13. 00:35
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel nincs baj.
2023. ápr. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se lesz baj. Nekem sokkal extrémebb volt gimiben (pink, vörös, fekete, kék), senki se szólt semmit. Ha esetleg mégis tartanál tőle, hogy nem nézik jó szemmel, várj a festéssel és nézd meg a többiek haját.
2023. ápr. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!