Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért van az hogy bármit...

Miért van az hogy bármit félek rákenni az arcomra?

Figyelt kérdés
Egyszer egy arcolajtól kipirosodtam, de azon kívül még úgy mástól sose pattogtam ki, se semmi. Viszont helyre jött az arcom azóta. Azóta próbáltam ki új szérumokat, de bennem van egy félelem, hogy újra kipirosodom, vagy netalán feldagad az arcom. Anyám is azt mondja, ha nem kennék magamra semmit, akkor sose lenne semmi bajom, és volt már úgy emiatt bebeszéltem magamnak, hogy bajom lesz az új krémtől, aztán semmi se lett. Meg volt már úgy féltem elaludni, hogy az arcom csúnyább lesz. De azért azt látom, hogy az arcom csúnyább, ha nem ápolom, már nem kis tini vagyok, hanem 29 éves.
2023. ápr. 11. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván volt benne olyan összetevő amit nem bír a bőröd, amit kipròbálsz és beválik használd bátran. Én pl szépségvitamintòl lettem ekcémás, sajnos ez ilyen, de szerencsére nagyon ritka.
2023. ápr. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mielőtt bármit is megveszel, ezt a túlzott stresszt kellene kezelni, mert nagyon nincs rendben, hogy ennyire félsz ettől. Arról nem is beszélve, hogy anyukád nem támogat benne, bár 29 évesen már eldöntheted, hallgatsz-e rá vagy sem. Attól, hogy ő nem ápolja a bőrét, nem hisz benne, attól az még nem így a helyes.

Az olaj amit használtál allergiás reakciót váltott ki belőled, ez ennyire egyszerű. Ha ezen aggódsz menj el egy allergia vizsgálatra és megtudod mit ne használj. De nyilván ez csak a kezdéshez elegendő.

2023. ápr. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!