Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajnövesztés (többi lent)?

Hajnövesztés (többi lent)?

Figyelt kérdés
Lapocka alá érő hajam 5év alatt megnőhet könyékig érőre? Próbálok egészségesen enni, gyakran fogyasztok tojást, olajos magvakat, halat. Sampont és balzsamot is használok (balzsamból van egy kiöblítendőm és egy nem kiöblítendő spray-m). Hajpakolást tervezek beszerezni a hónapba. Valamint egy év múlva méz szőkére festetni (most eredeti színű, világos barna). 3naponta mosok hajat, hajszárítot nem használok. A végeiből szükség szerint van vágva. Kibontva hordom, nagyon ritkán fogom csak össze.
2023. ápr. 11. 09:19
 1/3 A kérdező kommentje:
És vegyes sörtéjű (vaddisznó szőr és szilikon) hajkefét használok.
2023. ápr. 11. 09:19
 2/3 KissFranci ***** válasza:
Szia! Én is régóta jobban odafigyelek a hajamra, rendesen ápolom stb. Én szedek hajvitamint is, a Body Selectnek a gumi macis hajvitaminját, valamint a kollagén porát is iszom már több mint fél éve. Szerintem segített a hajam minőségének javulásában, és sokat is nőtt azóta.
2023. ápr. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lapocka alá érő, és könyékig érő haj között kb 15-20 cm a különbség. 5 év alatt simán megnőhet(ne) akár kétszer ekkorára is, mindenféle intézkedés nélkül!


Viszont, egy adott hajhossznál tovább nem fogod tudni megnöveszteni, mert előbb kihullik a hajszál. Ez a hossz egyénenként változó, de az adott egyénre jellemző.

Vagyis, mindenkinél létezik egy maximális hajhossz, aminél hosszabbra nemigen tudja megnöveszteni a haját, éspedig nem azért, mert nem nő elég gyorsan, hanem, mert a hajszál élettartama nem elég hozzá.

2023. nov. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!