Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A sötét hajat a világosabb...

Noncsi2020 kérdése:

A sötét hajat a világosabb hajfesték be fogja?

Figyelt kérdés
Kaptam ajándékba hajfesteket. A sajátom a casting cream gloss 300 színe. Évente párszor be szoktam festeni mert azt vettem észre hogy ápolja ez a fajta. De most ugyan az a festék 600-as színét kaptam ajándékba ami az én hajamnak világos. De mivel már meg van így rá kenném. De lesz vlm szín beli különbség mert azért "zebran"nem akarok kinezni

2023. ápr. 7. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A lenövést befogja, a festett részt nem igazán. Évek òta ezt a márkát használom, több féle árnyalatot pròbáltam, nekem ez a tapasztalatom.
2023. ápr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szűz hajat igen, a festettet nem.
2023. ápr. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2023. ápr. 7. 17:11
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha saját nem festett haj 300 as színű és vilagosabbra szìnűt akarnék elerni akkor hányás festéket kellene venni?
2023. ápr. 7. 17:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!