Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha egy vissza felè növő...

Ha egy vissza felè növő szőrtüsző miatt egy kis búb lett a bőröm alatt amit nem lehet kinyomni, azt el lehet valahogy tüntetni ? Csak vères lè jön ki belőle .

Figyelt kérdés
2023. ápr. 5. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Sürgősen fordulj bőrgyógyászhoz, mert elrákospdhat.
2023. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérj meg egy kozmetikust, hogy nyissa meg kicsit egy tűvel és kiszedi a benőtt szálat.

Kezelni kell, gyulladáscsökkentő és fertőtlenítő krémekkel.

2023. ápr. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kettessel értek egyet, menj el egy kozmetikushoz aki megcsinálja
2023. ápr. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikus sem feltétlen tud vele mit kezdeni. Nekem sajnos tele van ilyenekkel a bikinivonalam. Egyszer volt egy nagyon nagy, genny mindig jött belőle, de a szőrszálat nem találtam. Pont mentem gyantáztatni, mutattam a kozmetikusnak is, de ő is csak annyit tudott hogy kitisztította, a szőrszál neki sem került elő. Aztán nem piszkáltam és elmúlt, pedig az tényleg bazi nagy pukli volt.

Tapasztalataim szerint az a legjobb ha békén hagyod. Ha van is benne genny, egy idő után beszárad, és ahogy esik majd le a száraz seb amit a nyomkodás okozott, jön vele a szőrszál is. Esetleg fertőtlenítsd meg kenj rá hámosítót, de ne nyomkodd, ne piszkáld. Annál tovább marad ott.

2023. ápr. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!