Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Már rég volt ennyire csúnya...

Már rég volt ennyire csúnya pattanásos az arcom most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Pcos-em van. Régóta diétázom a rendszeres mozgás sajnos az utobbi időkben nem ment munka mellett.

Már hosszú ideje szépen ki volt tisztulva az arcom az évek során alig jött ki 1-2db pattanásom. Régebben nagyon problémás volt. Majd mar több mint egy hónapja küszködök ezekkel a fájdalmas kinyomhatatlan pattanásokkal. Kozmetikai arckezelés után kezdődött,pedig még ő is megdícsérte hogy milyen szép allapotban van. Majd azóta folyamatosan nem is csak 1-2darab . Több ráadásul van hogy egymás mellett mindjárt 2is van . Az álkapocs vonalában a szám körül es a szemöldökömnél is jelentek meg. Az a baj hogy folyamatosan jönnek az újabbak. Normálisan étkezek pedig ápolom a bőröm. Nem tudom mit csináljak foltok is maradnak a begyógyult pattanások után.


2023. ápr. 3. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem válts kozmetikust. Gyógyszert szedsz rá? A pcos-en kívül lehet más oka is a pattanásoknak, szerintem konzultálj egy másik kozmetikussal, tudok ajánlani egyet ha gondolod.
2023. ápr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akneroxid + adapalén: Galderma Adaplene Adaferin Ránctalanító gél, Pattanásgátló, 0,1%, 15gr - emagról


Illetve egy jó hidratáló. Ez a tuti kombó!

2023. ápr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem használsz véletlenül niacinamidos terméket? Nekem az olyanoktól szoktak kijönni a leírthoz hasonló pattanások.
2023. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De szoktam retinolt is niacimidet . De az pattanásos bőrre jó elvileg azért használom.
2023. ápr. 7. 12:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha allergiás vagy rá hiába használod, csak több pattanásod lesz tőle. Az emberek negyede allergiás rá, ezért sem mindegy mit, hogyan és miért használsz mert könnyebb ártani a bőrnek mint javítani rajt
2023. ápr. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!