Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ki ismer ilyen embert?

Ki ismer ilyen embert?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon közeli ismerősöm, érdeklik a műkörmös témák és szokott is csinálni magának.

Mindig felajánlja hogy csinál nekem is, mikor először megengedtem azt hittem szép körmöt fog készíteni. De nagyon nagyot csalódtam.. Enyhén szólva is igénytelen, amatőr munka volt, tele hibával. Az egész tiszta görcs és puklis, csomós, alakra is szabálytalan mindenhol, a körömágy feletti bőrt sem vágja le csak úgy hagyja ahogy van és arra építi az anyagot meg stb. Ha egy igazi körmös látná a munkáját, megijedne.

Igazából ezzel nem is lenne nagy baj mert nyilván mindenki kezdi valahol nem lehet rögtön profi az ember, de ő teljesen meg van róla bizonyosodva hogy ő jókat csinál és szép, egyszerűen nem látja meg a hibákat benne. Én még ilyet életemben nem láttam hogy egy kicsit se legyen magával valaki kritikus ha közben ilyen munkája van. Hogyhogy nem látja a szemével hogy néz ki? Tehát ő abban a tudatban van hogy nagyon szép, nagyon jó és hibátlan.

Már párszor megengedtem neki hogy körmöt csináljon nekem mert nem szeretném megbántani. Az igazsággal megsérteném meg ő továbbra sem látná be hogy mennyi hiba van benne.

Olyan mértékben elhiszi hogy jókat csinál, hogy már hirdeti magát és mindenkinek mondja hogy majd ő csinál neki körmöt. Nem tanulta ezt sehol (nyilván), tehát nincs papírja hogy ő elvégzett volna valamilyen műkörmös képzést, de rendesen facebookon hirdetést rakott ki olyan szöveggel, hogy nem műkörmös de szereti csinálni hobbiként és vállal vendégeket. Egy kislány elment hozzá aki családtagja, és 5ezret kért el tőle. Mindezt úgy, hogy papír nélkül és családtagjától.

Nem szeretném amúgy tényleg megbántani, de nem tudom mivel lehetne felnyitni a szemét egy ilyen személynek.

Szerintetek? Ti ismertek a környezetetekben ilyet?



2023. márc. 30. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ha szólsz neki, hogy itt ott még javítson rajta azzal mind a ketten jól jártok. Ha senki nem mondja neki, hogy miben érdemes fejlődnie, akkor azt hiszi, hogy így is jó.
2023. márc. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!